PVP SUNUCU GüNLüKLER

pvp sunucu Günlükler

pvp sunucu Günlükler

Blog Article

Kendi filesinizi almak icap iseniz bizlerden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Dilek ettiğiniz maslahatletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Ödeme fiilleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1600 Uslu core ve hat strüktürsına sahip oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum aktris ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

İlk kurulum dahil başlamak üzere size 5 ücretsiz files değkârikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Source (src) build buyurmak istiyor iseniz bizden metin2 sunucusu satın alarak build meselelemlerinizi yapabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hiç core binasına malik 1 kanal midein verilen maksimum rakamdır.

Doğal bu maliyetleri bütün pvp serverlar aynı bazda ödüyor niteleyerek birşey yok. Kimisi vardır ben bir enformatik firması ile çkızılışmak istemiyorum der dolaysız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben apiko panel kullanmayacağım der maliyet artar. Külliyen size ilgilı.

Bunlar hiçbir bileğişikliğe devamını oku uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Biricik core dokumasına ehil 1 kanal bâtınin verilen maksimum rakamdır.

şayet yukarıdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayannız veya oyunun DNS servis sağlayansı sizin bölgenize ilişkiyı selim esenlayamıyordur.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile kontrolör ve sıfırlamalar yapıp kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her dönem

Sadece yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve vesair bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Auto patcherinize logo eklenir anne sayfa araç ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna methalteki login-loading vizyonunı bileğişlemtirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Canavar kartlarının topu topu kalacak. Hiçbir kartvizit kaybolmayacak! İki sunucuda oynadıysan, her dü sunucunun da başarılarını maksat sunucuda yeni bir başarı şeklinde birleştireceğiz.

Lonca arsanı feshettiğimiz bâtınin lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu organize öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan al. Sunucu tevhit ustalıklemi esnasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na taşıma edilir.

metin2 pvp serverler

Report this page